Dlaczego mężczyźni są tak ważni pod względem wielkości?

Kiedy kobiety mówią o godności mężczyzn, mówią z przekonaniem, że poza rozmiarem własnego penisa, mężczyźni nie są już zainteresowani czymkolwiek.

W rzeczywistości jest to dalekie od przypadku. Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego byli w stanie udowodnić, że kobiety stworzyły takie złudzenie. Okazuje się, że kiedy chłopiec dorasta i zaczyna prowadzić aktywne życie seksualne, nie myśli nawet o wielkości swojego narządu płciowego. On po prostu wierzy w swoją wyjątkowość i absolutną idealność w proporcjach całego ciała.

Ale po kilkukrotnym stosunku płciowym to dziewczęta zaczynają mu mówić, że przeszłość miała partnera seksualnego, penis był większy lub odwrotnie mniej. I tutaj zaczynają pojawiać się cechy porównawcze, które czasami mogą prowadzić do nieodwracalnych skutków.

Psycholodzy uważają, że jeśli chłopiec nie wyjaśni w porę, jak prawidłowo radzić sobie z takimi kompleksami, może na zawsze zamknąć się w sobie i jest mało prawdopodobne, aby znalazł godne miejsce w ich życiu. Dlatego, aby uniknąć takich sytuacji, większość amerykańskich szkół prowadzi wykłady na temat tego, jaki powinien być rozmiar idealnego organu seksualnego. Okazuje się, że po kilku latach eksperymentalnego wprowadzenia tego tematu dla nastolatków, przypadki odwoływania się do psychoanalityków z depresją z powodu dojrzewania zmniejszyły się kilkakrotnie.

Rozmiar, który nie ma znaczenia

Większość mężczyzn, którzy uważają się za wszechobecnych, w rzeczywistości jest daleka od ideału, a ich kutas może być znacznie mniejszy niż przeciętny rozmiar, ale to nie przeszkadza im w prowadzeniu aktywnego życia seksualnego i przyjmowaniu kilku różnych partnerów w ciągu tygodnia.

Chodzi o to, że musisz mieć możliwość korzystania z możliwości, jakie daje ci natura w twoim własnym interesie. W końcu, jeśli masz małego penisa, spróbuj nauczyć się kilku pozycji z Kamasutry, co da Twojej partnerce niesamowitą przyjemność.

Naukowcy, którzy są zainteresowani pytaniem o to, jak ważne jest powiększenie prącia lub próba znalezienia ukojenia w życiu dzięki temu, co jest, są pewni, że jeśli spróbujesz i wykonasz jak najwięcej wysiłku, mężczyzna będzie w stanie znaleźć wyjście z sytuacji bez operacji w twoim organie seksualnym. Ale, jeśli nie chcesz uczyć się zbyt długo, nie mówiąc już o przystosowaniu się do kobiet, po prostu wykonaj operację, aby zwiększyć penisa i na zawsze zapomnij, że seks może iść bez przyjemności, mówią eksperci w tej dziedzinie. Większość mężczyzn jest zasadniczo pochopna, dlatego wybiera drugą opcję i nigdy jej nie żałują.

Czytaj więcej:
powiększenie obwodu prącia;
powiększenie penisa kwasem;
jak zwiększyć grubość czlonka;
co powiększa penisa;
czym powiększyć penisa;