Kobieca opinia na temat wielkości męskiego penisa

Istnieje pewien stereotyp, że rozmiar penisa jest martwi tylko mężczyzn i że kobiety są całkiem normalne dla dowolnej długości penisa swojego partnera.

Postanowiliśmy się dowiedzieć – czy to naprawdę tak? Nie jest tajemnicą, że jednym z głównych problemów każdego mężczyzny w łóżku jest niewystarczająca długość jego narządu płciowego. Jest to nieustannie żartobliwe w komediach i pokazach stand-up, więc chłopaki mają poczucie niższości, jeśli są takie problemy. Czy to naprawdę ma znaczenie dla kobiet, jaki rodzaj penisa jest ich partnerem?

Właściwie nie. I nawet jeśli dziewczyna w 100% zapewni cię o czymś przeciwnym, po prostu wiedz, że robi to z litości lub po prostu nie chce cię urazić.

Dla normalnego i pełnego stosunku płciowego penis powinien wynosić co najmniej 15 cm, choć z punktu widzenia fizjologii wynosi nawet 11-12 cm. Faktem jest, że kobieta lubi nie tylko proces wprowadzania i usuwania męskiego penisa do pochwy, ale także wstępne pieszczoty. Jeśli podczas seksu oralnego w rękach kobiety dużego penisa, jest ona silniej wychowana na poziomie podświadomości, ponieważ widzi przed sobą prawdziwego mężczyznę. Zdecydowanie seks z tym facetem będzie dla niej przyjemniejszy, ponieważ już przed rozpoczęciem procesu już tego chce.

Co jeśli mam małego penisa?

Żyjemy w epoce niesamowitych odkryć technologii i medycyny. Jeszcze wcześniej mężczyźni z małym członkiem byli skazani na nieszczęśliwe życie, a dziś mogą w pełni cieszyć się dobrym seksem i bawić się przy użyciu pewnych środków. Jednym z najczęstszych rozwiązań jest chirurgia plastyczna, aby rozciągnąć penisa. Przeprowadzana jest w specjalistycznych klinikach chirurgii estetycznej w Warszawie, Brnie i wielu innych dużych miastach Polski. Nie ma wątpliwości, że wiąże się to z pewnym ryzykiem, chociaż dzisiaj operacja odbywa się w ciągu 2-3 godzin i praktycznie nie ma okresu rehabilitacji.

Główną przeszkodą jest koszt. W niektórych klinikach do takiej operacji trzeba zapłacić ponad 50 000 złotych, więc bardzo trudno jest zrealizować założone.

Wielu czytelników często zadaje pytanie – czy ćwiczenia i żywienie są skuteczne w przypadku rozmiaru penisa? Jedyną opcją, gdy jest to naprawdę skuteczne, jest to, że mężczyzna ma nadwagę i pewna część penisa ukryta jest za tłuszczem łonowym. We wszystkich innych przypadkach ćwiczenia mogą tylko zwiększyć siłę, ale nie zwiększą długości twojego narządu.

Kolejnym interesującym rozwiązaniem są specjalne kremy i żele do powiększania penisa. Jest to skuteczna droga domowa, dzięki której można faktycznie osiągnąć zmianę. Znaleźliśmy opinie na męskich forach, na których mężczyźni napisali, że za około miesiąc po użyciu kremu, penis powiększy się o 1-2 cm. Jaka jest prawda? Zdecyduj sam, ale sprzedaż tego produktu na całym świecie rośnie, co oznacza, że ​​warto spróbować.

Czytaj więcej:
powiększanie i wydłużanie penisa;
jak rozciągnąć penisa;
zwiększenie obwodu penisa;
powiększanie kwasem hialuronowym;
jak zwiększyć grubość penisa;