Nie łam się kutasa!

Prawdopodobnie nie ma takich przedstawicieli mężczyzny, którzy przynajmniej raz nie zmiażdżyli ciała.

I nie ma znaczenia, w jakim stanie: erekcja lub po prostu zrelaksowany. Od wczesnego dziewictwa młodzi chłopcy wykazują wielkie zainteresowanie młodszym przyjacielem.

Mogą je badać, dotykając i badając ze wszystkich stron, mogą dotykać czubka głowy lub skóry, która tam jest, z której staje się przyjemna, a także zwiększa się rozmiar penisa. A w godzinach porannych, gdy tylko osoba się budzi, od wczesnego wieku, już w wieku 3 lat, penis znacznie się powiększa i wystaje. Oczywiście powoduje to również zainteresowanie samym dzieckiem, zmuszanie chłopca do wzięcia jego ciała w dłonie i obrócenia go, wyciśnięcia i dotknięcia.

Wszystko to dzieje się na poziomie podświadomości, bez dużej uwagi osoby, zarówno dorosłych, jak i małych dzieci. Jeśli chodzi o więcej dorosłych, mogą rozciągnąć swoje ciało przed zbliżającym się stosunkiem płciowym, ponieważ przygotowuje to penisa i wspiera jego wzwód.

Co więcej, urologowie twierdzą, że ugniatanie penisa jest normalne dla każdego mężczyzny, ponieważ wszystko to dzieje się na poziomie podświadomości, bez udziału samej świadomości osoby. Ale starają się kontrolować siłę nacisku lub gdy penis jest duża, to znaczy jest w pozycji pionowej, nie mocno przechylony w przeciwnym kierunku, to znaczy aż do nóg, ani go zginać w połowie pnia. Istnieje ogromne ryzyko, że wszystkie te ruchy są w stanie rozerwać penisa. I nie bądź taki zaskoczony.

Organy bez kości mogą również zostać złamane

W Wielkiej Brytanii odnotowano przypadek, w którym penis został złamany u mężczyzny podczas stosunku płciowego. Penis załamał się w wyniku zderzenia żeńskiego obszaru łonowego z ciałem penisa. Ale chyba nie bardzo poprawne powiedzieć, że termin ten może zostać złamany, znacznie bardziej prawdziwe powiedzieć, że nie jest to pęknięcie białym kapsułce, dzięki czemu od razu znika wzwodu prącia, istnieje duże poczucie bólu, natychmiastowe obrzęk występuje, a zdarzają się przypadki krwawienia z zewnątrz oraz w mosznie.

Penis natychmiast puchnie i wygląda jak gęsta marchewka lub bakłażan.

Jeśli natychmiast wezwiesz karetkę i zadzwonisz do personelu medycznego, w większości przypadków możesz naprawić sytuację, bez dalszych negatywnych konsekwencji dla penisa. Dlatego podczas stosunku płciowego, w pozie „Rider”, gdy kobieta jest na górze, zawsze monitorować jego zachowanie do penisa nigdy nie dostał takiej niebezpiecznej kontuzji i może uspokoić kobiety przez wiele lat.

Czytaj więcej:
co powoduje wzrost penisa;
da sie powiększyć penisa;
wydłużanie prącia ćwiczenia;
powiększanie prącia forum;
rozmiar penisa forum;